ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 

27 вересня – Всеукраїнський день дошкілля. В цей день вся країна вшановує тих, хто за покликом душі допомагає малюкам пізнати світ у всіх його барвах, сіє мудрість і знання, щоденно віддає любов і тепло своїх сердець наймолодшим громадянам нашої Батьківщини.

 

Шановні працівники дошкільної освіти міста Черкаси!

Дякуємо вам за нелегку працю, за професіоналізм, ініціативну, творчий підхід до формування особистості кожного дошкільника. Завдяки вашій педагогічній майстерності, компетентності, доброті, терпінню, відданості справі кожен день перебування малюків в закладі дошкільної освіти перетворюється на день радісних відкриттів, змістовного спілкування, цікавих і корисних ігор, на день дитячого щастя.

Вітаємо всіх працівників закладів дошкільної освіти з професійним святом і бажаємо, щоб ваше життя було щедрим на нові можливості, неординарні ідеї та творчі звершення. Міцного здоров’я вам, мирного неба, злагоди в родинах, добрих і щирих людей навколо, здійснення найзаповітніших мрій і побільше приємних моментів у вашій праці. А найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей та батьків!

Черкаський міський методичний кабінет установ освіти.

27.09.2019