Свято Миколая у нашому садочку

Святкове дійство в день Святого Миколая  не оминуло жодної дитини у нашому садочку. Вранці, Святий Миколай завітав до наших малят, у групи раннього віку. Діти  дуже   зраділи приходу  святкового гостя. Потім, Чудотворець привітав старших дошкільнят нашого  садочка.  Діти   розповідали   гостеві про те як минув рік, чи були чемними, чи слухались дорослих, які робили добрі справи.  На  святі  звучали  вірші,  та дзвінко  лунали пісні.    Довгоочікуваний  подарунок  від  Святого Миколая отримала кожна дитина.

Виставка – ярмарок новорічних композицій

19 грудня 2017 року на Соборній площі  відбулось   відкриття міської ялинки. В цей святковий  день було організовано виставку – ярмарок  новорічних композицій. Наш садочок також долучився до проведення виставки.  На виставці були представлені роботи, виконані  спільними зусиллями батьків та дітей. Садочок дякує всім  авторам композицій, що долучились до проведення заходу.

 

14 грудня у будинку культури ім. Кулика  відбувся концерт, присвячений Дню визволення м. Черкаси від нацистських окупантів. Дошкільнята нашого дитячого садка: Жаврід Максим, Литвин Яна, Осадча Ліза, Мороз Андрій, Овчаренко Влад, Семко Варя також долучилися до виступів. Діти подарували радість присутнім декламуванням віршів.

Виконання кошторису за 2017 р.

ДНЗ №50 кошторис

кошторис 2

Перспективне меню (По сезонах)

Для дошкільних навчальних закладів м. Черкаси розроблено  перспективне меню по сезонах (весна, літо, осінь, зима)

Відповідно до п.1.12, п.1.13 Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої спільним наказом МОН України та МОЗ України від 17.04.2006 №298/227

Затверджено директором департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Погоджено  управлінням  Держпродспоживслужби в м. Черкаси та технологом Черкаського комерційного технікуму

 

Комплектація дітьми дошкільного навчального закладу на 2017-2018 н.р.

Комплектація дітьми дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №50″ Світлофорчик”  Черкаської міської ради на 2017-2018 н.р.

Всього груп – 12

Дітей – 347

З них:

Ясельного віку – 3 групи ( 78 дітей);

Садового віку – 9 груп (269 дітей).

Працює 2 групи з 10,5 годинним перебуванням

- Група №5 з 7:30 до 18:00 год.

- Група №3 з 8:00 до 18:30 год.

 

Зміни у законі про дошкільну освіту

 

Разом із набранням чинності новим Законом України «Про освіту» відбулися зміни й у Законі України «Про дошкільну освіту». Zakon_Pro_doshkilnu_osvitu_Pedrada

Зміни до Закону України «Про дошкільну освіту» визначені в Прикінцевих та перехідних положеннях Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII.

Побіжно можна зауважити на таких основних нововведеннях:

  • замінено словосполучення:

– «дошкільний навчальний заклад» на «заклад дошкільної освіти»

– «навчально-виховний процес» на «освітній процес»

  • посада керівника закладу дошкільної освіти — «директор»
  • уточнено вікову періодизацію
  •  доповнено форми здобуття дошкільної освіти
  • дітей приймають у заклад з одного року (було з 2-х місяців)
  • комплектування груп відбувається лише за віковими ознаками (були ще сімейні та родинні)
  • річний план роботи закладу не погоджують з управлінням освіти
  • режим роботи закладу не погоджують з органами управління освітою та охорони здоров’я.

Джерело: https://www.pedrada.com.ua/question/279-yak-osnovn-zmni-v-zakon-pro-doshklnu-osvtu

 

Оголошення

У департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради з 20 вересня 2016 року відкрита

ГАРЯЧА ЛІНІЯ – ( 0472) 56 – 60 – 88

з питань освіти, культури, молоді та спорту,  що працює з понеділка до четверга  з 08.00 до 17.00., а в п`ятницю з 08.00 до 16.00.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

розпорядження міського голови

ВІТАЄМО УСІХ З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Семінар-тренінг для вихователів «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку»

20 серпня 2015 року в дошкільному навчальному закладі №50 «Світлофорчик» м. Черкаси відбувся навчальний семінар-тренінг  «Дошкільнятам  – освіта для сталого розвитку»  за участю завідувача лабораторії виховної роботи Кудін Валентини Семенівни  Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, за ініціативи вихователя-методиста ДНЗ №50 Валовенко Ніни Миколаївни.   Взяла участь у  семінарі методист міського методичного кабінету міста Черкаси Корнелюк Любов Петрівна. Всього працювало -  24 особи. Читати далі

“Осінній ярмарок”

Вихованці, працівники та гості закладу стали свідками святкового дійства, яке підготували музичні керівники, вихователі, та діти старших груп №3,5,7.

На ярмарку можна було придбати різноманітні “смаколики”, справжні українські вареники, пиріжки, випити гарячого чаю. Гостями ярмарку були м айстрині по виготовленню  вишивки та кераміки. Цікавою новинкою став аквагрим.

Всі учасники та відвідувачі “Осіннього ярмарку” отримали порцію гарного настрою та позитивних емоцій.

 

Флешмоб у нашому садочку до Дня захисту дітей

Любий, рідний дитсадочок

Сфітлофорчик милий

І для нас дітей маленьких

Став ти другом щирим.

Хай буде мирною Земля

Щасливі будем

Ти і я!

Тиждень фізкультури

       В ДНЗ з 5 по 8 травня пройшов тиждень Фізкультури.

       В понеділок всі діти з величезним задоволенням танцювали під веселу музику. У вівторок малята молодших груп (№6, №11, №8) взяли участь у розвазі “Сильні, сміливі, спритні”, під час якої грали в цікаві ігри, та виконували рухи з м’ячем, стрибали через мотузку. У середу відбувся “День рухливоъ гри”, а четвер став кульмінацією тижня Фізкультури.

       Діти середніх (№3, №5, №7) та старших груп (№4, №9, №10) показали свою вправність в естафетах: “Тунель” “Погаси полум’я” “Врятуй друзів”, бігали з противогазом та перетягували канати. Інтриги всьому цьому дійству додавало очікування справжньої козацької каші, приготовленої на багатті у казані та пошук скарбів по карті. Звичне середовище перетворилось на пригодницьке і діти надзвичайно втішалися.

“Великодня писанка”

      Вихованці старших груп №4 та №10 відвідали майстер-клас “Розмалюэмо писанку”, який проходив в рамках “Великоднього свята” в Художньому музеї.

     Дошкільнята занурились в чарівний світ майстерного дійства. Результатом стали неповторні писанки, виконані дитячими руками.