Зустріч батьків майбутніх першокласників з вчителями

26.09.2023 року відбулася зустріч батьків майбутніх першокласників з вчителями Черкаської спеціалізованої школи №17 Тамарою Маголою та Тетяною Леухіною. Батьки мали змогу отримати відповіді на актуальні для них питання, пов’язані з навчанням дітей у школі.

Благодійний ярмарок “Разом до Перемоги!”

25 вересня у дошкільному навчальному закладі №50 “Світлофорчик” відбувся благодійний ярмарок “Разом до Перемоги!”, який пройшов в кращих традиціях української толоки, на підтримку Збройних Сил України. Нас усіх згуртувала спільна ідея, яку ми втілили завдяки небайдужості  батьків і працівників закладу.

Територія садочку нагадувала велетенський вулик. Працювали  ятки зі  смаколиками та напоями, творчими доробками батьків і дітей, аквагрим, батут, творча майстерня де діти готували малюнки для наших Захисників, і одне з улюблених занять дітей виконання флешмобів і патріотичних руханок спільно з батьками.

Колектив закладу дошкільної освіти №50 «Світлофорчик» висловлює щиру подяку всім і кожному особисто, хто долучився до цього заходу, хто допомагає  нашим Збройним Силам України і об’єднується задля НАШОЇ ПЕРЕМОГИ. СЛАВА УКРАЇНІ !!!

 

Участь у міському проєкті “Моя родина – територія любові”

Наш “Світлофорчик” є учасником  міського проєкту «Моя родина – територія любові».

У тісній взаємодії педагогів закладу та батьків ми розкриваємо  важливість родинних відносин, які базуються на любові та взаєморозумінні, повазі один до одного. Протягом тижня (з 03.04.- по 07.04) педагоги організували тематичні заняття: «Моя сім’я», «Сімейні традиції», «Обов’язки у родині», «Права дитини», «Турбуємось один про одного». Ми запропонували обговорити ці теми з дитиною та виготовити спільну творчу роботу, яка б розкрила тему: «Моя родина – територія любові».

Виставка творчих робіт “Моя родина – територія любові”