Чекаємо на нових вихованців!!!

          

        Приводьте батьки своїх діточок

       У наш мальовничий, дитячий садок

 Скуштують вони тут смачні дуже страви,

      Навчаться фізичні виконувать вправи                                         

           А також – співати і малювати,

    Конструктори, пазли всілякі складати.

       Природу любити та з нею дружити,

     Малих розбишак в суперечці мирити.

        Отримують діти тут різні знання:                                           

    Про все, що потрібно їм для навчання.

      Із цими знаннями упевнено кожен

   До школи рушати за рік-два вже зможе.

               Чекаємо на нових вихованців!!!

 

Особливості формування харчової поведінки дітей

Неадекватна харчова поведінка дитини призводить до виникнення неінфекційних захворювань. Щоб запобігти їх розвитку, слід формувати культуру раціонального харчування із самого дитинства. Які ж психологічні чинники впливають на вибір того чи того продукту харчування та на механізми формування харчових звичок і переваг у дітей дошкільного віку? Читати далі

Психолог-помічник

Кабінет психолога

      КОЛИ ПОТРІБНО ЗВЕРТАТИСЯ ДО ПСИХОЛОГА?

Як часто в батьків виникають питання про виховання? Щодня? Ні, напевно ще частіше.

    І багато мам і тат опиняються сам на сам зі своїми проблемами. Справді, що робити, якщо малюк регулярно влаштовує істерики? Або гризе нігті? Або боїться темряви?

Можна порадитися з подружкою, або спитати у мами. Можна накупити книг, журналів для батьків. І читати, читати, читати…

Кожна дитина унікальна і батьки повинні усвідомлювати, з якою проблемою вони можуть впоратися самостійно, а із чим все ж таки звернутися до фахівця.

Чомусь існує якесь упередження, що до психолога треба йти тільки в тому випадку, якщо ситуація зовсім критична. Мовляв, психолог нам не потрібний, у нас дитина нормальна, просто вередує, як усі.

    Дитячий психолог допоможе вам відповісти на питання про дитячу поведінку, скорегувати ваш підхід до дитини,  підкаже як краще діяти в певній ситуації. Читати далі

Рекомендації для батьків щодо профілактики гострих респіраторних захворювань!

   

  Рекомендації для батьків щодо профілактики        

           гострих респіраторних захворювань!

Розпорядок дня
 Дотримання правильного розпорядку  дня  допоможе  підвищити стійкість організму вашої дитини до застуди та грипу . Обов”язковими є проведення ранкової гімнастики,гігієнічних процедур,занять з фізкультури тощо,
     Важливим є дотримання санітарно-гігієнічних вимог (чистота,свіже повітря,правильно підібраний одяг дітей удома,на вулиці, заняттях відповідно до погодних умов).
 Збалансоване харчування
  Важливим чинником в оздоровленні дітей є оптимально збалансоване харчування. Повноцінний раціон має містити достатню кількість усіх необхідних для організму поживних речовин у правильних пропорціях. Так, надмірне вживання білкових продуктів може стати причиною ексудативного діатезу, а нестача білка спричиняє погіршення стану імунітету (уповільнюється утворення захисних білків-глобулінів), зловживання їжею з надмірною кількістю вуглеводів і жирів порушує обмін речовин,сприяє появі зайвої ваги,ослаблює імунітет.
    Процедури загартування
     Загартування як один з основних засобів профілактики ГРЗ забезпечує стійкість організму до несприятливого впливу фізичних чинників навколишнього середовища – коливань
температури, зміни атмосферного тиску тощо. Дозоване використання процедур загартування допомагає активувати захисні механізми організму. Найпоширенішими природними засобами загартування є свіже повітря й вода.

Для вас батьки – п’ять основних правил