Матеріально-технічне забезпечення ЗДО

Наявність кабінетів та їх забезпечення

Кабінет завідувача Площею 18,6 м2. Оснащений відповідно вимог: меблями, інструктивно-методичними посібниками, в наявності нормативно-правова база.
Методичний кабінет Площею 22,5 м2. Оснащений згідно Типового положення про методичний кабінет дошкільного навчального закладу затвердженого наказом МОН України № 372 від 16 квітня 2018 року.
Медичний кабінет Площею 9,3 м2. Зроблений поточний ремонт в 2019 р. Обладнаний згідно наказу МОЗ і МОН України від 30.08.2005 р. № 432/496 «Про вдосконалення організації медичного обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі».
Кабінет щеплень Площею 7,2 м2. Відповідає вимогам Положення про медичний кабінет дошкільного навчального закладу. Забезпечений медикаментами за рахунок бюджетних коштів, згідно Переліку оснащення медичного кабінету дошкільного навчального закладу.
Кабінет психолога Площею 8,5 м2. Для проведення діагностично-корекційної роботи з дітьми, профілактики відхилень в індивідуальному розвитку та поведінці.  Потребує заміни  меблів.
Музична зала Площа 86,7 м2. Оснащена згідно «Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти”, наказ МОН України від 19 грудня 2017 року № 1633. В музичній залі проведено капітальний ремонт. Музична зала забезпечена необхідними музичними інструментами, аудіо та музичною апаратурою, меблями, музично-дидактичними матеріалами тощо.
Спортивна зала Площа 89,1м2та 7,2м2 – інвентарне приміщення. Оснащена згідно «Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти”, наказ МОН України від 19 грудня 2017 року № 1633. У 2013р. спортивна зала була обладнана нетрадиційним спортивним обладнанням використання якого урізноманітнює та покращує інтерес до занять фізичної культури та зміцнює здоров’я дітей, застосовуючи нові програми тренувань в оздоровленні та спортивному розвитку.
Групові осередки В дошкільному закладі 12 груп (площа 1575,6.), які відповідають санітарно-гігієнічним нормам утримання. Дев’ять  груп для дітей дошкільного віку, три групи для дітей ясельного віку. В усіх групових осередках проведено поточні ремонти – замінено шпалери, виконано роботи по перетяжці стелі, замінено лінолеум, дверні полотна. Придбано дитячі меблі, ігрові модулі в усіх групах за рахунок благодійних коштів батьків. Всі групові осередки оснащені згідно «Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти”, наказ МОН України від 19 грудня 2017 року № 1633. Потребують ремонту туалетні кімнати в чотирьох групах.
Забезпеченість Матеріально-технічна база в дошкільному навчальному закладі в цілому відповідає нормативному забезпеченню.

Меблями

За 5 років замінено і поповнено більшу частину меблів в усіх приміщеннях дошкільного закладу.

Потребує: придбання дитячих стільчиків, шаф для роздягання, ліжок.

М’яким інвентарем забезпечений згідно норм.

Потребує:

Часткове поповнення дитячої білизни.

Посудом забезпечені групи повністю.

Миючими засобами забезпечені повністю.

Потребує: комп”ютерну техніку (ноутбук, принтер, сенсорний екран);

Морозильну камеру, блендер, шинковку, овочечистку, пральну машину.