Завдання на літній оздоровчий період 2024 року

 1. Сприяти організації безпечного та змістовного освітнього процесу в закладі дошкільної освіти влітку в умовах воєнного стану.
 2. Реалізовувати систему заходів, направлених на оздоровлення і фізичний розвиток дітей, їх патріотичне виховання, розвиток творчості, пізнавальної активності, формування трудових навичок.
 3. Вправляти вихованців у безпечній та доцільній поведінці, формувати свідоме ставлення до довкілля.

План роботи на літній оздоровчий період 2024 року

План роботи на літо 2024

Завдання на 2023-2024 навчальний рік

Реалізовуючи державну політику в галузі дошкільної освіти, з метою створення оптимальних умов для повноцінного розвитку дитини дошкільного віку, приведення змісту освіти у відповідності з сучасними вимогами суспільства, досягнення високого рівня показників рівня життєвої компетентності дошкільників, колектив дошкільного навчального закладу ставить такі

Завдання на 2023-2024 навчальний рік :

 

 1. Формування етнічної самосвідомості та національної ідентичності як основи національно-патріотичного виховання.
 2. Продовжувати роботу по створенню сучасного освітнього простору, осередків діяльності для гармонійного розвитку особистості дошкільника, як гаранту безпеки та реалізації індивідуальних потреб кожної дитини.
 3. Удосконалення управлінських процесів закладу дошкільної освіти як обов’язкової умови підвищення якості освіти.

 

Річний план роботи ДНЗ №50 “Світлофорчик” на 2023-2024 н.р.

План роботи 23-24

План освітньої роботи на літній оздоровчий період 2023 року

літо 2023

Річний план роботи 2022-2023 навчальний рік

Річний план роботи на 2022-2023 рр.

Додатки до плану

План роботи на літній період 2022 року

літо 2022

Річний план роботи на 2021-2022 навчальний рік

План роботи 21-22

План роботи дошкільного навчального закладу (ясла – садок) № 50 «Світлофорчик» Черкаської міської ради на літній оздоровчий період 2021 року

З 09.06.2020 року дошкільний навчальний заклад відновив свою роботу в умовах карантину, згідно листа МОН від 22.05.2020 року №1/9-269. Протягом літа в закладі працювало:

 • в червні – 6 груп (в середньому 75 дітей);
 • в липні – 7 груп (в середньому 90 дітей);
 • в серпні – 8 груп (в середньому 120 дітей);

В період карантину робота закладу дошкільної освіти проводилась з дотриманням протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19). На період карантину:

 • розроблено адаптивний графік прогулянок та занять з метою недопущення зміщування груп;
 • обмежено кількість дітей в групах, з можливістю забезпечення належних протиепідемічних умов та контролю за їх дотриманням;
 • проводилися додаткові ігри та вправи, які  доносили дітям важливість індивідуальних заходів профілактики та соціального дистанціювання;
 • надавався пріоритет активностям, які організовувались на свіжому повітрі;
 • обмежили заняття та ігри, що передбачають безпосередній фізичний контакт між дітьми та персоналом;
 • обмежили заняття та ігри, що потребують використання значної кількості додаткового інвентарю;

 

Основним завданням дошкільного навчального закладу в літній період – збереження та зміцнення здоров’я та емоційного благополуччя дітей. Повноцінний фізичний розвиток та здоров’я малюка – основа формування особистості. Саме на це і спрямовувалась робота педагогічного колективу. В  дошкільному  навчальному  закладі       впродовж  оздоровчого  періоду  робота  велася  згідно   інструктивно-методичних        рекомендацій     «Організація     роботи    в   дошкільних  навчальних закладах у літній період» ( додаток до листа МОНмолодьспорту України від 16 березня   2012    року   №1/9-198),   «Про    організацію    фізкультурно-оздоровчої      роботи   в  дошкільних навчальних закладах у літній період» (додаток до листа МОНмолодьспорту від  28.05.2012р.  №1/9-413). Адміністрація ДНЗ  тримала  під контролем дотримання законодавства у сфері оздоровлення та відпочинку  дітей.

 

Адміністрація, педагогічний колектив та батьки подбали про ремонт ігрового обладнання майданчиків, встановлення зручних столів та лавок, придбання іграшок та виносного матеріалу, парасольок від сонця, поливного шлангу, надувних басейнів, коштом міського бюджету завезено свіжий пісок.

 

З  метою  оптимізації  освітньої  роботи  в    оздоровчий  період    вихователем- методистом  була проведена  низка методичних заходів:

 • педагоги   були   ознайомлені   з   законодавчими   та   інструктивними   документами,   які  регламентують роботу дошкільних закладів освіти в літній оздоровчий період та особливостями організації освітнього процесу в умовах карантину;
 • складено орієнтовний розклад освітньої діяльності, розпорядок дня, план заходів музично-естетичного та фізкультурно-оздоровчого напрямів;
 • своєчасно      проведені   інструктажі   педагогічного   та   технічного  персоналу   з   питань  безпеки життєдіяльності дітей та охорони праці (05.06.2020 р.);
 • з метою інформування батьків про підготовку та особливості перебігу літньої оздоровчої  кампанії  у  дошкільному  навчальному  закладі  було  поновлено  інформацію  на  сайті  та  в батьківських осередках, інформація поміщалась в соціальних мережах батьківських спільнот.

Для   підвищення   якості   освітньої   роботи         вихователям    були   надані

рекомендації     щодо  планування,  організації  та  змісту  роботи  ДНЗ  в  оздоровчий  період, особливостей організації освітнього процесу в умовах карантину, формування основ патріотичного виховання дітей  дошкільного віку під час різних видів діяльності, виховання у дітей ціннісного ставлення до чистоти довкілля як важливої умови безпечного проживання людини у природному середовищі.

Батьки мали змогу ознайомитися з режимом дня, розкладом освітньої  діяльності   в   групах,   формами   загартування   та   показниками   антропометричних   даних малюків на сайті закладу.

 

Впродовж оздоровчого періоду педагоги забезпечували оптимальний руховий режим вихованців    з  урахуванням     годин   найбільшої    сонячної    активності   та  добових    піків  температури   повітря.   Попередженню   перегріву   вихованців   сприяло   чітке   дотримання  питного  режиму.   Завдяки    вжитим  заходам          впродовж  літа  не  було зафіксовано жодного випадку перегрівання.

       Однією   з   умов   збереження   та   зміцнення   здоров’я   дітей,   підвищення   опору   їх  організму до хвороб є повноцінне харчування. Організація харчування дітей в літній період  здійснювалася відповідно до документів:

 • Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження норм  харчування  у навчальних закладах»  від 22.11 2005 р.   № 1591;
 • Порядку організації  харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затвердженого наказом Міністерства  освіти і науки України від 01.05. 2005р. № 242/329;
 • Інструкції з організації харчування  дітей  у  дошкільних  навчальних  закладах,      затвердженої  спільним  наказом  Міністерства  освіти і науки України та Міністерством охорони здоров’я України від 17.04. 2006 року   № 298/227;
 • Щодо порядку запровадження системи НАССР у закладах дошкільної освіти (лист МОН від 05.09.2019 р. №1/9-552, та інших нормативних документів з цього питання.

Приготування страв проводиться згідно розробленого, єдиного для всіх садків міста, перспективного меню, затвердженого управлінням Держспоживслужбою в м.Черкаси. В ньому урізноманітнено, правильно підібрано продукти харчування, врахована їх енергетична цінність та калорійність страв.

Постійно велася робота по формуванню у дітей особистої безпеки: попередження дорожньо-транспортного травматизму, пожежної безпеки, безпеки в побуті, основ цивільного захисту. Протягом літа проводились заняття, бесіди, вікторини, читання художньої літератури, перегляд лялькових вистав на теми : безпека в побуті, безпека на дорогах, пожежна безпека, спеціальні заняття з використанням цифрових ресурсів.

Належна увага приділялася питанню формування основ патріотичного виховання дітей в процесі ігрової діяльності. Виховання у дітей шанобливого ставлення до родини, Батьківщини, поваги до народних традицій та звичаїв, рідної та державної мови, національних цінностей українського народу здійснювалось під час тематичних свят, розваг, бесід, читання художньої літератури, перегляду відеоматеріалів, з допомогою дидактичних настільно-друкованих, режисерських, театралізованих ігор. Не всі поставлені завдання з цього напрямку повністю реалізовані  і тому ця робота потребує подальшого продовження.

Особливістю загартування в літній період було використання природних факторів: сонця, повітря та води, вони підвищують опірність організму до переохолодження та інфекційних захворювань. Тому старшими медсестрами були розроблені заходи по загартуванню з урахуванням цих факторів.

Ефективним засобом оздоровлення для дітей були прогулянки. Активна діяльність на прогулянці (ігри, фізкультурні комплекси, спортивні розваги, спостереження, трудова  діяльність тощо) сприяла розвитку у дітей основних рухів, формуванню фізичних якостей, підвищенню життєвого тонусу, всебічному розвитку. Тому в літній період забезпечувалась максимальна тривалість щодо перебування дітей на свіжому повітрі.

Вихователі повсякчас опікувались зміцненням здоров’я малечі, забезпечуючи їй оптимальний режим життя та діяльності. Знаючи, що успіх у фізичному вихованні залежить від правильної його організації, вихователі та інструктор з фізкультури застосовували різні форми роботи. Це сприяло бажанню дітей займатись фізкультурою, посилювало ефективність занять, ігор-естафет, спортивних ігор. Інструктор з фізичної культури застосовувала різноманітні форми фізкультурно-оздоровчої роботи на свіжому повітрі: ранкову та гігієнічну гімнастику, фізкультурні заняття, рухливі, спортивні ігри та вправи, вправи з психогімнастики, дихальної гімнастики, вправи на запобігання плоскостопості та корекції постави, елементи танцювальної терапії, ритміку.

Для того щоб зробити перебування дітей у дитячому садку влітку цікавим і невимушеним, педагогічний колектив дошкільного навчального закладу основну увагу приділяв інтегрованим заняттям в ігровій формі, дидактичним іграм, іграм-забавам, пошуково-дослідницькій, художньо-естетичній діяльності. При цьому застосовувався тематичний підхід до організації освітнього процесу. Для кожної вікової групи складено потижневий план , у якому на кожен тиждень визначено окрему тему («Ліпимо, малюємо, конструюємо», «У світі казки чарівної», «Тиждень безпеки», «Тиждень здоров’я», «Театральний» тощо).

Аналізуючи роботу дошкільного навчального закладу в літній оздоровчий період 2020 року та з метою створення оптимальних умов для оздоровлення вихованців, в 2021 році колектив ставить такі завдання:

 1. Продовжувати створювати оптимальні умови для зміцнення здоров’я дітей, емоційного комфорту та формування основ здорового способу життя, з дотриманням протиепідемічних заходів.
 2. Продовжувати роботу з формування основ патріотичного виховання дітей  дошкільного віку під час різних видів діяльності.
 3. Поліпшити якість роботи з питань формування  у дітей навичок безпечної поведінки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЧЕРВЕНЬ

п/п

Зміст роботи

Термін

виконання

Відповідаль

ний

                             4. Організаційно-педагогічна робота

                            4.1. Заходи взаємодії закладу з установами, організаціями

     
                           4.2. План роботи з батьками     

1

2

1. Провести консультацію для батьків „Попередження дитячого травматизму влітку”

2. Інформація „Правила безпечної поведінки в умовах карантину”

3. „Розумне загартовування сонцем, повітрям, водою – запорука здоров’я дитини”

4. Рекомендації психолога «Діти і батьки на карантині»

 

Індивідуальні консультації на тему:

,, Адаптація дитини до дитячого садка – важливий крок,,

протягом місяця

 

 

до 10.06

 

 

протягом місяця

 

до 5.06

 

 

протягом місяця

методист, вихователь

 

 

методист,

 

 

методист

 

методист

 

психолог

                            4.3. Свята, розваги, виставки, конкурси  

1

Тематичні заняття до Дня захисту дітей

„ Кольоровий світ дитинства”

01.06 методист,

муз. керівн., вихователі

2

Перегляд мультфільмів на тему „Про безпеку дбаємо” 5.06 інструктор фізкультури

методист

3

Настільний театр „На веселій галявині” 14.06 методист, вихователі, музкерівник

4

Організувати пісенний конкурс „Кращий артист  групи” 21.06 методист, вихователі, музкерівник

5

Створити предметно-ігрове середовище в літніх павільйонах для ігрової діяльності дітей в умовах карантину до 10.06 вихователі
                           5.  Методична робота з кадрами

                       5.1. Підвищення педагогічної майстерності

1

Теми:

 •  Основні вимоги до організації освітнього процесу влітку в умовах карантину
 • Організація загартовування влітку..
 • Організація спортивних ігор і вправ.
 • До дитячого садка з бажанням, або що порадити батькам.
 • Протипожежна виховна робота з дітьми.
 • Організація та проведення прогулянок, рекомендовані види дитячої діяльності для прогулянки в умовах карантину.

 

 

05.06

 

 

 

 

 

 

12.06

 

 

методист

 

 

 

 

 

 

методист

 

              6. Вивчення стану організації життєдіяльності дітей

1

Виконання інструкцій з питань життєдіяльності :

 1. Дотримання інструкцій щодо особливості роботи в умовах карантину
 2. При організації прогулянок

 

 вибірк

 

 

до відома

 

садові

групи

 

 

 

метод

зав.

ДНЗ

 

 

2

1. Організація ранкового прийому дітей.

2. Дотримання виконання режиму дня.

3. Виховання культурно-гігієнічних навичок у дітей під організації прийому їжі.

4. Стан рухової активності дітей протягом дня.

5. Організація рухових ігор.

 

 вибірк

 

до відома

 

всі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

метод

зав.

ДНЗ

ст. медсес.

 

 

 

 

               7. Робота методичного кабінету

1

Організувати виставку методичної літератури на тему:

 • загартування влітку для дорослих і дітей;
 • навчально-методичне забезпечення у новому навчальному році
протягом місяця

 

методист

 

2

Робота по складанню та написанню річного плану роботи протягом місяця

 

методист

 

              8. Адміністративно-господарська робота

1

Видати накази:

-    «Про відновлення діяльності ЗДО»

-    «Про комплектацію груп на літній період»

-    « Про дотримання правил БЖД під час прогулянки»

 

 

04.06

 

 

04.06

 

завідувач

 

 

завідувач

 

2

Розробити та погодити проект плану роботи дошкільного навчального закладу на 2021– 2022 навчальний рік. до 29.06 завідувач, вихователь-методист

 

3

Контроль за організацією харчування дітей влітку. протягом місяця завідувач, сестра медична старша

4

Контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог утримання території ЗДО влітку. протягом місяця

 

завідувач, вихователь-методист, сестра медична старша

5

Контроль за виконанням режиму дня в літній період. протягом місяця

 

завідувач, сестра медична старша

6

Контроль за дотриманням протиепідемічних заходів в ЗДО. протягом місяця

 

завідувач

7

Контроль за дотриманням інструкції з охорони праці обслуговуючим персоналом. протягом місяця

 

завідувач

8

Контроль за дотриманням питного режиму . протягом місяця Завідувач, сеста медична старша

9

Контроль за виконанням заходів по підготовці до нового начального року протягом місяця завідувач
                       9. Медична робота
                          1. Організаційна робота

1.1

Виконання тимчасових рекомендацій щодо протиепідемічних заходів в закладі дошкільної освіти на період карантину по COVID 19» протягом місяця завідуюча, медсестра

1.2

Постійний контроль за організацією якісного харчування дітей: технологія приготування страв.

Впровадження безпечного харчування  по системі НАССР

протягом місяця завідуюча, медсестра

1.3

Контроль за організацією питного режиму дітей. протягом місяця медсестра

1.4

Виконання заходів по літньому оздоровленню дітей: загартування сонцем і повітрям. протягом місяця медсестра
                  2. Лікувально-профілактична та оздоровча робота

2.1

Проведення інструктажу з працівниками закладу на тему: «Протиепідемічні заходи під час карантину по COVID 19» До 02.06 медсестра

2.2

Здійснювати контроль за виконанням заходів працівниками під час карантину протягом місяця медсестра,

завідувач

2.3

Систематичний контроль за дотриманням правил особистої гігієни працівниками закладу та дітьми постійно медсестра, вихов-метод

2.4

Здійснювати контроль за своєчасною зміною постільної білизни, рушників, спец. одягу якістю прання постійно ст.

медсестра

                  3. Протиепідемічна робота

3.1

Виконання заходів по попередженню поширення корона вірусної хвороби. протягом місяця медсестра
                   4. Санітарно-просвітницька робота

4.1

Провести бесіду з помічниками вихователів на тему: «Протиепідемічні заходи в групових осередках на період карантину по COVID 19» до 05.06 медсестра

4.2

Провести бесіду з працівниками харчоблоку на тему: «Система НАССР» до 05.06 медсестра

4.3

Консультації для батьків в телефонному режимі на тему : «Особливості режиму дитячого садка» протягом місяця медсестра

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЛИПЕНЬ

п/п

Зміст роботи

Термін

виконання

Відповідаль

ний

                                          4. Організаційно-педагогічна робота

                                    4.1. План роботи з батьками

1

Консультації, бесіди:

Використання природних факторів для загартування дітей влітку

прот. місяця вихователі

2

Як підготувати дитину до перебування в дошкільному закладі прот. міс. психолог
                                     4.2. Свята, розваги, виставки, конкурси                                  
1 Провести тематичні заняття на екологічну тематику 07.07 вихователі
2. Організувати спортивні естафети, ігри: „Хто швидший”, „Хто спритніший”, „Хто завзятіший” протягом місяця

 

вихователі
3 Виставка дитячих робіт: «Весела гама літніх барв» протягом місяця вихователі
4 Організувати показ лялькових вистав „Літній калейдоскоп, пісенний вернісаж казкових героїв” протягом місяця

 

вихователь, помічник вихователя
5 Перегляд мультфільмів на народознавчу тематику    
6 Організувати день без іграшки    
                                     5. Вивчення стану організації життєдіяльності дітей

1

Епізодичний контроль за:

 • організацією різних видів діяльності протягом дня
 • організацією ігор з водою, піском, вітром
 • організацією прогулянок в літній період
 епізод

 

до відома

 

садові

групи

 

 

 

метод

зав.ДНЗ

 

 

2

Контроль за організацією фізичного виховання з дітьми. вибірк

 

до відома

 

всі

 

 

 

метод.

зав.ДНЗ

ст. медсес.

3

Контроль за роботою вихователів по організації трудової діяльності на прогулянці. вибірк

 

 

 

садові метод.

4

Контроль за організацією спостережень на прогулянці. попер

 

 

 

всі метод.
                                       6. Робота методичного кабінету  

1

Консультації, індивідуальні бесіди з вихователями по підготовці до нового навчального року протягом місяця

 

методист

 

2

Складання розкладу занять на новий навчальний рік

 

протягом місяця

 

методист

 

  3 Оформити стенд «Атестація педагогів»

 

протягом місяця методист
  4 Розробити картотеку розвивальних ігор.

 

протягом місяця вихователі
  5 Виготовити з дітьми гербарій літніх квітів. протягом місяця вихователі
                                     7. Адміністративно-господарська діяльність

1

Контроль за виконанням наказу по ДНЗ „Про відповідальність за збереженням життя і здоров’я учасників освітнього процесу”  

протягом місяця

 

Завідувач, вихователь-методист

 

2

Контроль за виконанням інструкцій з охорони праці, протипожежної безпеки, безпеки життєдіяльності обслуговуючим персоналом. протягом місяця

 

завідувач

 

3

Контроль за організацією харчування дітей влітку: завіз продуктів, зберігання їх в кладових, термін реалізації. протягом місяця

 

Завідувач, сестра медична старша

 

4

Контроль за створенням безпечних умов для дітей під час прогулянки протягом місяця вихователь-методист

5

Контроль за утриманням території, згідно санітарних норм. протягом місяця

 

Заступник завідувача з господарства, сестра медична старша

8

Хід виконання заходів по оздоровленню дітей вихователями протягом місяця

 

завідувач, вихователь-методист
                                        8. Медична робота
                         1. Організаційна робота

1.1

Контроль за організацією рухового режиму дітей. протягом місяця медсестра

1.2

Контроль за дотриманням дітьми культурно-гігієнічних навичок під час ігор з піском та водою протягом місяця медсестра

1.3

Контроль за правильною організацією загартування дитячого організму водою. протягом місяця лікар

1.4

Контроль за дотриманням маркуванням посуду на харчоблоці. протягом місяця медсестра

1.5

Контроль за дотриманням питного режиму дітей. протягом місяця медсестра

1.6

Контроль за дотриманням режиму дня в групах. протягом місяця медсестра
                    2. Лікувально-профілактична та оздоровча робота

2.1

Систематичний контроль за виконанням правил особистої гігієни працівниками харчоблоку. протягом місяця медсестра

2.2

Контроль за проведенням гімнастики пробудження після денного сну з коригуючи ми вправами постійно ст.

медсестра, вихователі

2.3

Контроль за організацією профілактичної роботи по зниженню захворюваності у дітей (полоскання горла розчином морської солі, відваром шалфею, ромашки, календули) протягом місяця медсестра
                3. Протиепідемічна робота

3.1

Контроль за дотриманням санітарно-гігієнічного режиму в групах. протягом місяця медсестра

3.2

Виконання заходів по попередженню гострих кишкових захворювань та харчових отруєнь.

 

протягом місяця медсестра
           4.   Санітарно-освітня робота

4.1

Провести бесіду з дітьми на тему „Повітря, сонце і вода – найкращі наші друзі”

 

протягом місяця медсестра

4.2

Провести бесіду з працівниками харчоблоку: «Правила дотримання особистої гігієни працівниками харчоблоку» до 03.07 медсестра, лікар

4.3

Інформація в батьківський куточок: «Гострі кишкові захворювання та харчові отруєння» до 20.07 медсестра

 

СЕРПЕНЬ

п/п

Зміст роботи

Термін

 виконання

Відповідаль

ний

                                    4. Організаційно-педагогічна робота

                                  4.1.План роботи з батьками

1

Проводити консультації для батьків новоприбулих дітей „Адаптація дитини та збереження психічного здоров’я” протягом місяця завідуюча, вихователі

2

Провести анкетування батьків з питань „Ваші побажання в роботі з дітьми на навчальний рік” до 30.08 методист

3

Інформація в батьківські куточки „Дотримання режиму дитячого садка вдома під час адаптації”

 

до 30.08 практ. психолог
                               4.2 Свята, розваги, виставки, конкурси

1

 Тематичні заняття „Літні обрядово-календарні свята” 17.08 методист, вихователі

2

Провести музично-фізкультурне святкове дійство „Збір урожаю” 29.08 методист, муз керівник,

інстр. з ф/в

3

 Взяти участь у міській виставці дитячої творчості, присвяченій Дню незалежності України.  

22.-23.08

 

методист

 

                                    5. Методична робота з кадрами

                        5.1. Самоосвіта

1

День методичної інформації: ознайомлення з матеріалами міської педагогічної конференції 29.08 методист, завідуюча

 

 

5.2. Педагогічна рада

Основні напрямки роботи педагогічного колективу в 2020-2021 н.р.

1

Обговорення та затвердження проекту плану роботи ДНЗ на 2021/2022 навчальний рік. Нормативно-методичне забезпечення організації освітнього процесу 30.08 Завідувач

2

Вибір Програми, за якою будуватиметься освітній процес у вікових групах, затвердження форми плануваня освітньої роботи з дітьми, режиму дня та розкладу занять вікових груп.   Методист

3

Обговорення питань готовності ДНЗ в цілому та кожного робочого місця до початку навчального року.   Завідувач

4

Підбиття підсумків літньої оздоровчої компанії   Завідувач
                    5.3. Курсова перепідготовка та атестація педагогічних працівників
  Познайомити педагогів з графіком проходження курсів підвищення кваліфікації та атестації на 2021-2022 н.р. 4 тиждень методист
 

 

6. Вивчення стану організації життєдіяльності дітей

1

 З питань охорони життя та здоров’я дітей:

-        дотримання інструкцій під час організації прогулянок;

-        навчання правилам дорожнього руху

ерпізод

 

до відома

 

всі

 

прот. міс.

зав. ДНЗ

метод.

2

3

4

За організацією ранкової гімнастики з дітьми.

За проведенням музичного-розважальних свят.

За загартувальними  процедурами під час організації прогулянок.

За проведенням рухливих ігор

 

попер

 

до відома

 

всі

 

 

 

 

 

прот. міс.

 

методист

медсест.

 

 

 

                     7. Робота методичного кабінету

1

Оформити методичний куточок до нового навчального року протягом місяця

 

методист

 

2

Провести огляд-конкурс груп до нового навчального року. 30.08 завідуюча, методист, голова ПК

3

Підготувати документацію методичного кабінету до нового навчального року. до 29. 08 методист

4

Скласти графік-розклад проведення музичних, фізкультурних занять та розваг  на новий навчальний рік. до 30.08 методист
                  8. Адміністративно-господарська діяльність

1

Видати накази:

-           „Про підсумки роботи в літній оздоровчий період в ДНЗ”

-           „Про результати огляду-конкурсу груп на крашу підготовку до навчального року”

-           „Про зміни щодо комплектації груп дітьми та педагогічними кадрами на 2021-2022 навчальний рік”

-           ,,Про створення комісії для перевірки готовності дошкільного навчального закладу до нового навчального року,,

-           ,,Про початок навчального року,,

до 28.08

 

 

 

до 28.08

 

 

 

 

до 29.08

завідувач

 

 

 

завідувач

 

 

 

 

завідувач

2

Робота з кадрами:

-        Переглянути особові страви працівників та привести їх в належний стан

-        Зробити в трудових книжках записи та відмітки.

-        Ознайомити працівників з результатами міської освітянської конференції.

-        Скласти графіки роботи всіх категорій працівників на 2021-2022 навчальний рік

 

до 22.08

 

 

 

до 22.08

 

 

до 29.08

 

завідувач

 

 

 

завідувач

 

 

завідувач

3

Аналіз виконання угоди між адміністрацією і первинною профспілковою організацією щодо покращення умов праці до 29.08

 

завідувач,

голова ПК

 

4

Провести інструктаж з охорони праці, пожежної безпеки та охорони життя і здоров’я дітей. до 25.08 завідувач, вихователь-методист, заступник завідувача з господарства

5

Систематизувати матеріали по літньому оздоровленню. до 28.08 завідувач

6

Аналіз харчування дітей в літній період. до 29.08 Сестра медична старша

7

Аналіз захворюваності дітей в літній період. до 29.08 Сестра медична старша
8 Підготувати акти на списання будівельних матеріалів, використаних під час ремонтів в ДНЗ до 25.08 заступник завідувача з господарства
9 Закінчити ремонт всіх приміщень закладу до25.08 заступник завідувача                     з господарства
                                        9. Медична робота
                         1. Організаційна робота

1.1

Проводити прийом новоприбулих дітей. протягом місяця медсестра

1.2

Здійснювати прийом дітей після літнього оздоровлення з повними обстеженням. протягом місяця медсестра

1.3

Контроль за повітряно-температурним режимом щодня медсестра

1.4

Підготувати документацію на новоприбулих дітей. протягом місяця медсестра
           2. Лікувально-профілактична та оздоровча робота

2.1

Проводити профілактичний огляд дітей після відпускного періоду. протягом місяця лікар,

медсестра

2.2

Систематичний контроль за дотриманням правил особистої гігієни кожної дитини. протягом місяця медсестра
                    3. Протиепідемічна робота

3.1

Контроль за дотриманням культурно-гігієнічних навичок дітьми в групі. протягом місяця медсестра

3.2

Виконання заходів по попередженню харчових отруєнь. протягом місяця медсестра
           4.   Санітарно-освітня робота

4.1

Провести бесіду з дітьми на тему: „Правила поводження на вулиці”, „Їжте овочі, малята”. протягом місяця вихователі

4.2

Провести бесіду з батьками на тему: «Правила дотримання режиму дитячого садка» до 31.08 медсестра, вихователі

4.3

Інформація в батьківський куточок „Наше здоров’я залежить від нас самих”. до 31.08 лікар

 

 

 

 

Річні завдання на 2020-2021 навчальний рік

У 2020-2021 навчальному році колектив дошкільного навчального закладу ставить такі завдання:

 

 

 

 1. Здійснювати методичний супровід впровадження в освітній процес інноваційних технологій. Підвищувати рівень культури педагогів у використанні мультимедійних засобів для самоосвіти та в організації навчально-пізнавальної діяльності дошкільників.
 2. Продовжувати роботу по забезпеченню вивчення та використання в освітньому процесі технології критичного мислення. Навчити дітей правильно ставити запитання , заохочувати розмірковувати, самостійно робити висновки, вільно висловлювати свої судження, знаходити і приймати правильні рішення.
 3. Активізувати взаємодію педагогів з родинами вихованців у формуванні комунікативної компетентності дітей, спонукати дітей до усвідомленого регулювання мовної діяльності з метою попередження виправлення мовних помилок. В індивідуальній роботі активно використовувати поетичні твори, театралізовану, ігрову діяльність, мовленнєві ситуації, мультфільми, розвивальні та дидактичні ігри для розвитку розмовної мови дошкільників.

Річний план роботи на 2020-2021 н.р.