Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)

№ 50  «Світлофорчик»

Черкаської міської ради

Відкритий 01.01. 1990 року. Очолює його Прасол Тетяна Іванівна .

Проектна потужність – 210 місць. В садку працює 12 груп .

Робота дошкільного навчального закладу спрямована на виконання основних законодавчих та нормативно – правових актів, які регламентують діяльність дошкільного закладу, вимог Базового Компоненту дошкільної освіти в Україні та чинних програм, зокрема Освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина»

Освітній заклад має:

-   сучасну оригінальну музичну залу; укомплектовану всім необхідним спортивну залу; кабінет практичного психолога; медичний кабінет; методичний кабінет.

Територія дитинства в нашому садку починається з казкових ігрових майданчиків , які прикрашені барвистими квітниками , красивими деревами та кущами. Тут і весела Черепаха, і мудрий Бегемот, швидка Мавпочка закружляють дитину у вирі гри, а сміливий Капітан запросить у морську подорож.

Малюк, який приходить до «Світлофорчика»,  завжди бажаний, відкритий для спілкування з дорослими та однолітками. Дитина в садку відчуває себе не об’єктом, а суб’єктом пізнавального процесу. Вона – дослідник, винахідник, відкриває цілий світ для себе.

Пріоритетні напрямки діяльності закладу:

  • формування у дітей логіко-математичної компетентності в різних сферах життєдіяльності на основі використання новітніх освітніх технологій та інноваційних методів;
  • розвиток природних здібностей і обдарувань дитини, формування вільної гармонійно – розвиненої особистості;
  • створення умов сприятливих для перебування і  харчування дітей;
  • забезпечення всебічного розвитку, фізичного, соціального та психічного здоров’я вихованців.

В садку працюють висококваліфіковані спеціалісти: вихователі, музичні керівники, інструктор з фізкультури, практичний психолог, медичні працівники. Педагоги «Світлофорчика» – творчі, закохані у свою професію люди. Право йти в ногу з часом налаштовує їх на постійний пошук нового, впровадження прогресивних новітніх технологій:

  • «Логічні блоки» угорського психолога З. Д’єнєша ;
  • «Кольорові лічильні палички» Х. Кюізінера;
  • Прийоми ТРВЗ (теорії вирішення винахідницьких завдань);
  • Інноваційні прийоми «Піраміда запитань» , «Карусель», «Мікрофон», «Робота в малих групах».

Педагогічний колектив є активним учасником щорічної виставки педагогічних технологій «Зернини досвіду», де представляє цікаві методичні розробки та посібники.

Маленькі таланти розвиваються на фестивалях, конкурсах, святах, розвагах. Саме тут діти виступають на «Євробаченні» , завойовують нагороди на КРОКСі , шашковому турнірі, варять «козацьку кашу», змагаються на «Зимових розвагах», «гасять пожежу» разом із справжніми пожежниками.