Свято Весни, мами і всіх жінок.

Весна – пора надії !  З першими весняними днями у садок завітало свято “Весни, мами і всіх жінок”. Ніжні та щирі пісні лунали для найрідніших людей на землі. Самобутні колоритні таночки символізували прихід весни. Діти випромінювали щирі почуття, емоції, святковий настрій.

Проведення ІІ Міжнародного заняття доброти

З метою покращення психофізіологічного стану у дітей під час війни, зняття

емоційної напруги, виховання гуманного ставлення до тварин, з 01.03.23

по 07.03.23 в старших та середніх групах проведено Заняття доброти.

 

Напровесні Дударик вигравав, а Дід Всевід свята весняні рахував

Якраве, колоритне театралізоване дійство, з якого діти дізналися про головні свята весняного  календарно-обрядового циклу. Стрітення, Колодій, Великдень… Незвичайні персонажі, їх розповіді захопили дітей. Разом вони співали веснянки, гаївки, водили хороводи, мірялися силою та розумом. А супроводжувала їх прекрасна українська етно музика, відео презентації та незабутні емоції і враження!

День Єднання

16.02.2023 року – День Єднання. У цей день ми вивісили національні прапори, одягли синьо-жовті стрічки, щоб показати всьому світу нашу єдність !

Семінар-практикум для школи вихователя-методиста початківця «Використання логічних блоків Дьєнеша у роботі з дітьми дошкільного віку»

08.02.2023 р.

Семінар-практикум для школи  вихователя-методиста початківця «Використання логічних блоків Дьєнеша у роботі з дітьми дошкільного віку»

Очікувані результати:

  • познайомити учасників з особливостями та перевагами методики З.Дьєнеша , можливістю їх застосування в роботі з дошкільниками для розвитку логіко-математичної компетентності;
  • навчити практичних прийомів роботи з дітьми дошкільного віку під час організації різних  форм   освітньої діяльності.
  • покроково обіграти ігри різної   складності з використанням  логічних блоків.

В дошкільному віці закладається основа уявлень про світ, про об’єкти та явища дійсності, а також стиль мислення. Тут  важливо не згаяти час, відпущений дитині  природою на інтенсивний розвиток.  З’ясовано: можливості розумової діяльності дитини досить високі.  Навчання дошкільника розмірковуванню стає одним із педагогічних завдань, яке потрібно розв’язувати  засобами  логіко-математичного  розвитку. А так як провідною діяльністю дітей дошкільного віку є гра, яка, при правильній організації створює умови для розвитку фізичних, інтелектуальних і особистісних якостей дитини,  формує передумови навчальної діяльності. Сама суть методики  саме і полягає в тому, що діти математичні знання отримують граючись. В.О. Сухомлинський говорив: «Без гри немає і не може бути повноцінного розумового розвитку».

 

 

День відкритих дверей у “Світлофорчику”

Увага! Увага!

10.02.2023 року у Дошкільному навчальному закладі ( ясла- садок) # 50 “Світлофорчик”, відбудеться День відкритих дверей. Запрошуємо батьків провести цей день разом з нами.
Ми пропонуємо:
1. Відвідати групи, переглянути як відбувається освітній процес;

2. Познайомитися з особливостями організації харчування: різноманітне чотиритижневе меню, процес приготування страв на харчоблоці, організація обіду в групі;

3. Оглянути укриття закладу;

4. Обговорити питання, пов’язані зі створенням комфортних умов для повноцінного та гармонійного розвитку Ваших дітей, надання якісної освіти.

З’ ясувати все, що Вас зацікавить протягом дня та відповісти на запитання, готові наші фахівці: завідувач, вихователь-методист, сестра медична старша, педагоги закладу.

Всіх дітей зібрала Різдвяна колядка!

Різдвяні свята

Коли на Різдво відкривається небо, сходить перша Зірка, то це означає, що  її Світлом добро перемогло зло, що всіх добрих людей об’єднало бажання жити в мирі, берегти природу, планету. Різдвяні колядки, щедрівки, народні обрядові дійства неймовірно захоплюють дітей. Сміх, радість, відчуття єднання – основна тональність цих чудових і неповторних свят.

Новорічні ранки

Новий рік

Здається, що взимку відбуваються найдивовижніші події! Новий рік – улюблене дитяче свято,можливість повного занурення у казкову подорож! Всі малюки – прекрасні актори, слідопити, поборники добра і справедливості.

Свято Миколая

До наших дітей завітав Святий Миколай.

Вся малеча очікує святого Миколая, готується, вивчає пісні, вірші. І він таки приходить, слухає, навчає, дарує подарунки!.

До Дня української писемності

 День української писемності

Мова – серце народу, фундамент державності, наша національна зброя. Читаймо вірші,вивчаймо мову,шануймо і поважаймо її. Слава Україні!

Жовтень – пора осінніх розваг

Весела осені пора, її вітає дітвора !

Осінь дарує людям безліч подарунків – незрівнянні барви, магічні перетворення, час для незабутніх прогулянок. Для дітей – це – пора осінніх свят, казок, драматизацій і щедрих осінніх гостинців.

14 жовтня – День Захисників Вітчизни.

До дня Захисників Вітчизни для дітей старших груп організовано музично-спортивну розвагу.

Активна, енергійна, музично-спортивна розвага. Розвиває у дітей відчуття причетності до нації, народу, виховує силу духу, гордість за Україну. Діти вправляються у стрибках через перешкоди, лазанні, метанні, міряються силою перетягуючи канат, розшукують «скарби».

1 вересня відбулося свято “День Знань”

День Знань – Всеукраїнське свято, яке торкається і дорослих і дітей. Цей святковий і хвилюючий День пройшов у нашому закладі весело і креативно.

Різвяні розваги

Минулися, відзвеніли новорічні свята. Прийшов час Різдва, Щедрого вечора, Водохреща. Прадавні і сучасні звичаї та обряди сплелися у вервечці колядок, щедрівок, вертепів, заграли дитячими голосами, сміхом, жартами. Щирі емоції, піднесений настрій, радісні усмішки  дітей наповнили наш садок в ці дні. Зичимо і Вам Святкового настрою, сімейного затишку, смачної куті. Любіть та бережіть родинні традиції, даруйте дітям тепло рідного дому. Зі святами!